logo.png

Základní umělecká škola Brno, Vranovská

Úspěchy našich žáků

2017/2018

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA CIMBÁL MIKULOV
Evelína Trnková – 1. místo (pedagog Mgr. B. Schoříková)

XXIII. ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTÍ A MLÁDEŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU „KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2018“
regionální kolo Brno – město
Karolína Horváthová – 3. místo (pedagog Mgr. Z. Jarolímová)
Laura Hanusková – čestné uznání (pedagog Mgr. Z. Jarolímová)
Tereza Šustrová – 3. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Karolína Váňová – 3. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT V SÓLOVÉM ZPĚVU
Brno – město
Karolína Váňová – 2. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Tobiáš Trkan – 2. místo (pedagog L. Neumannová)
Šmardová Valentýna – 3. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Jarušková Kristýna – čestné uznání (pedagog L. Neumannová)
Puškašová Natálie – 3. místo (pedagog L. Neumannová)
Šustrová Tereza – čestné uznání (pedagog – Mgr. M. Crháková)

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA CIMBÁL
Veselí nad Moravou
Evelína Trnková – 1. místo s postupem do ústředního kola (pedagog – Mgr. B. Schoříková)

2016/2017

Přijetí na Konzervatoř Brno
Barbora Jakubcová – klavír (pedagog A. Turečková)
Anežka Mezerová – kytara (pedagog H. Krzyžanková)
Elisabet Martinková – cimbál (pedagog Mgr. B. Schoříková)

Brněnské klavírní mládí 2017 – Jubilejní 10. ročník
Společný koncert žáků brněnských ZUŠ a Konzervatoře Brno
Martin Melkes (pedagog Z. Navrátilová)

XXII. ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTÍ A MLÁDEŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU „KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2017“
regionální kolo Brno – město
Karolína Váňová – 2. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Valentýna Šmardová – 2. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Tobiáš Trkan – 2. místo (pedagog L. Neumannová)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA KLAVÍR
Brno – město
Nina Mikšovičová – 2. místo (pedagog Š. Besperátová)
Klára Cholavová – 3. místo (pedagog Š. Besperátová)
Martin Melkes – 3. místo (pedagog Z. Navrátilová)
Lukáš Horký – 3. místo (pedagog Z. Navrátilová)
Valentýna Dvořáková – čestné uznání (pedagog Z. Navrátilová)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA KYTARU
Brno – město
Tadeáš Svěrák – 1. místo s postupem + zvláštní cena za mimořádnou interpretaci skladby
(pedagog L. Kupčíková)
David Sláma – 2. místo + zvláštní cena za interpretaci raně romantické hudby
(pedagog L. Schr?der)
Jiří Veselý – 3. místo (pedagog L. Schr?der)
Leona Hladíková – 2. místo (pedagog L. Kupčíková)
Anežka Mezerová – 1. místo s postupem + zvláštní cena za interpretaci soudobé hudby
(pedagog H. Krzyžanková)
Kytarová dua:
Eliška Mezerová a Marie Mezerová – 3. místo (pedagog H. Krzyžanková)
Anežka Mezerová a Kateřina Mlčúchová – 2. místo (pedagog H. Krzyžanková)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE
Brno – město
Lukáš Čalkovský – 1. místo s postupem (pedagog MgA. P. Sládek)

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE
Jihomoravský kraj
Lukáš Čalkovský – 1. místo (pedagog MgA. P. Sládek)

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA KYTARU
Jihomoravský kraj
Tadeáš Svěrák – 2. místo (pedagog L. Kupčíková)
Anežka Mezerová – 1. místo s postupem do ústředního kola (pedagog H. Krzyžanková)

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VÝTVARNÉHO OBORU – KRAJSKÉ KOLO
Jihomoravský kraj
Bronzové pásmo:
Burešová Eliška, Dudová Kateřina, Bobrová Ema, Kopecká Rozálie, Růžková Alena,
Kalábová Lucie, Přibylová Martina, Šubová Barbora, Nováčková Klára, Maláčová Alexandra,
Růžková Anna (pedagog MgA. L. Červencová)

ÚSTŘEDNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA KYTARU PLZEŇ
Anežka Mezerová – čestné uznání (pedagog H. Krzyžanková)

XII. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL CIMBÁLU VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – CIMBÁLFEST
Elisabet Martinková – 5. místo a zvláštní cena poroty za procítěný projev a muzikálnost
(pedagog B. Schoříková)

2015/2016

XXI. ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTÍ A MLÁDEŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU „KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2016“
regionální kolo Brno – město
Karolína Váňová – 1. místo s postupem (pedagog – Mgr. M. Crháková)
Tomáš Šmarda – čestné uznání (pedagog – Mgr. M. Crháková)
XXI. ROČNÍK CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE DĚTÍ A MLÁDEŽE V SÓLOVÉM ZPĚVU „KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2016“
Celostátní kolo
Karolína Váňová – 3. místo (pedagog – Mgr. M. Crháková)

OKRESNÍ KOLO SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VYHLÁŠENÉ MŠMT VE HŘE NA ELEKTRONICKÉ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE
Brno – město
Vojtěch Koča – 2. cena (pedagog – Mgr. R. Lička)
Linh Anh Tran – 2. cena (pedagog – Mgr. R. Lička)
Vojtěch Přibyl – 3. cena (pedagog – Mgr. R. Lička)
Filip Svěrák – 3. cena (pedagog – Mgr. R. Lička)

2014/2015

Okresní kolo soutěže ZUŠ Hra na lidové nástroje
Elisabet Martinková
Cimbál-sólo
1.cena s postupem
Mgr. B. Schoříková

Okresní kolo soutěže ZUŠ Hra na lidové nástroje
Tereza Kuklová
Cimbál-sólo
1.cena s postupem
Mgr. B. Schoříková

Okresní kolo soutěže ZUŠ v sólovém a komorním zpěvu
Tomáš Šmarda
Sólový zpěv
1.cena s postupem
Mgr. M. Crháková

Deborah Romaňáková
Sólový zpěv
3.cena
Mgr. M. Crháková

Tereza Šustrová
Sólový zpěv
3.cena
Mgr. M. Crháková

Radek Balog
Sólový zpěv
Čestné uznání
L. Neumannová

Martin Horáček
Sólový zpěv
2. cena
L. Neumannová

Fernanda Chati
Sólový zpěv
3. cena
L. Neumannová

Krajské kolo soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu
Tomáš Šmarda
Sólový zpěv
Čestné uznání
Mgr. M. Crháková

Krajské kolo soutěže ZUŠ Hra na lidové nástroje konané dne 25.3.2015
Elisabet Martinková
Cimbál-sólo
1.místo s postupem
Mgr. B. Schoříková

Tereza Kuklová
Cimbál-sólo
2.místo
Mgr. B. Schoříková

Ústřední kolo soutěže ZUŠ Hra na lidové nástroje konané dne 7.5.2015
Elisabet Martinková
Cimbál-sólo
1.místo
Mgr. B. Schoříková


2013/2014

XIX. ROČNÍK PĚVECKÉ SOUTĚŽE KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2014 – soutěžní kolo Brno – město
Kategorie A2
3. místo – Barbora Tomková (pedagog M. Crháková)

Kategorie A2
Čestné uznání – Radek Balog (pedagog L. Neumannová)

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT – HRA NA KLAVÍR (Brno)
3. místo – Valentýna Dvořáková (pedagog Z. Navrátilová)
Čestné uznání – 1. stupně – Lukáš Horký (pedagog Z. Navrátilová)
Čestné uznání – 1. stupně – Kristýna Vaštová (pedagog Š. Besperátová)
Čestné uznání – 2. stupně – Martin Melkes (pedagog Z. Navrátilová)

OKRESNÍ KOLO Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT – KYTARA SÓLO (Brno)
Kategorie IV
1. místo s postupem – Kateřina Mlčúchová (pedagog H. Krzyžanková)

Kategorie V
2. místo – Mezerová Anežka (pedagog H. Krzyžanková)

Kategorie I
Čestné uznání – Jiří Veselý (pedagog L. Schröder)

KRAJSKÉ KOLO Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT – KYTARA SÓLO (Blansko)
Kategorie IV
2. místo – Kateřina Mlčúchová (pedagog H. Krzyžanková)

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ VE HŘE NA ELEKTRONICKÉ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE ?NOVÁ KONFRONTACE 2014? (Karviná)
Kategorie VI – Stříbrné pásmo
Svěrák Filip (pedagog R. Lička)
Komorní hra II. kategorie – Zlaté pásmo
Pernicová Lydie, Pernica Ondřej, Tran Anh Minh (pedagog R. Lička)

2012/2013

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na ELEKTRONICKÉ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE:
Lydie Pernicová – V. kategorie – 2. místo
Tran Anh Minh – VIII. kategorie – 1. místo
Ladislav Tomek – IX. kategorie – 1. místo – porota udělila diplom za vlastní improvizaci
Ladislav Tomek byl porotou vyhlášen Absolutním vítězem soutěže

Pedagogické vedení Radek Lička

Mezinárodní soutěž ve zpěvu komorních ansámblů „Stonavská Barborka“
(Stonava 28. 11. – 30. 11. 2012)
Hana Hrubešová, Lucie Křížová – 1. místo v kategorii A – vokální ansámbly A 1.5 ZUŠ – dueto do 19 let

Okresní kolo Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT – hra na elektronické klávesové nástroje (15. 3. 2013)
Lydie Pernicová – V kategorie – 1. místo s postupem
Filip Svěrák – VI kategorie – 1. místo s postupem
Ondřej Pernica – VII kategorie – 1. místo s postupem
Tran Anh Minh – VIII kategorie – 1. místo s postupem
Ladislav Tomek -IX kategorie – 1. místo s postupem

Krajské kolo Národní soutěže ZUŠ vyhlášené MŠMT – hra na elektronické klávesové nástroje (27. 3. 2013)
Lydie Pernicová – V kategorie – 1. místo s postupem
Filip Svěrák – VI kategorie – 2. místo
Ondřej Pernica – VII kategorie – 2. Místo
Tran Anh Minh – VIII kategorie – 1. místo s postupem
Ladislav Tomek – IX kategorie – 1. místo s postupem


2011/2012

Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ v sólovém zpěvu – Turnov
Hana Hrubešová a Lucie Křížová – 3. místo v komorním zpěvu duo III. kategorie

Nová konfrontace – hra na keyboard – Karviná
Lydie Pernicová – zlaté pásmo III. kategorie
Ondřej Pernica – stříbrné pásmo V. kategorie
Tran Anh Minh – zlaté pásmo VI. kategorie

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje – Mikulov
Hra na cimbál: Elisabet Martinková – 1. místo II. kategorie
Tereza Kuklová – 2. místo V. kategorie

Výsledky krajského kola soutěže c sólovém a komorním zpěvu 14.3.2012 v Kyjově
9. kategorie – 2. místo Hana Hrubešová
10. kategorie – 2. místo Anna Votápková
III. kategorie – komorní zpěv – dua 1. místo s postupem do celostátního kola – Hana Hrubešová a Lucie Křížová

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ Vranovská
Sólový zpěv:
0. kategorie – Ondřej Gruber – 2. místo
1. kategorie – David Lukašík – 3. místo
3. kategorie – Veronika Urbánková – 3. místo
6. kategorie – Valerie Štanglová – 2. místo, Petra Vaculová – čestné uznání
7. kategorie – Kristýna Štindlová – 3. místo
9. kategorie – Hana Hrubešová – 1. místo s postupem, Lucie Křížová – 2. místo
10. kategorie – Anna Votápková – 1. místo s postupem

Komorní zpěv – duo:
3. kategorie- Hana Hrubešová, Lucie Křížová – 1. místo s postupem

Lidové nástroje- cimbál:
2. kategorie – Elizabet Martinková – 1. místo s postupem
5. kategorie – Tereza Kuklová – 1. místo s postupem
3. kategorie – Cimbálová muzika – 1. místo s postupem

Aktuálně ze školy

Přejeme Vám krásný advent!

11. 12. 2018 Vánoční trhy na BVV

Přijďte podpořit své děti a žáky při prezentaci naší ZUŠ v pavilonu F na Vánočních trzích na BVV. Vchod přes pavilon G2, pro účinkující zdarma, ostatní doprovod platí vstupné 40 ,- Kč. Sraz všech účastníků ve 13:30 před pódiem v pavilonu F. Celá akce probíhá v čase 14:00 - 15:15 h.

17. 12. 2018 Vánoční koncert školy
Konvent Milosrdných bratří v Brně v 18. hodin

Přijměte srdečné pozvání na Vánoční  koncert školy v krásném prostředí s výbornou akustikou. Vstupné dobrovolné. Více o místě konání koncertu v kalendáři akcí na hlavní horní liště webových stránek.

Rozvíjejte talent svého dítěte

Podat přihlášku ke studiu